סדנה יומית מרוכזת

-לימוד ותרגול-

איך להאריך משמעותית את משך זמן מעשה האהבה!

כל הטכניקות להגיע אל העונג המולטי - ללא שפיכה!

כיצד להיות מאהב טנטרי נוכח ולהביא את הפרטנר/ית לשיאים

אני מזמין אותך ליום עמוק ומשמעותי שתקבל בו המון כלים פרקטיים!

לימוד ותרגולים מעשיים בלבד. אתה תצא עם המון ידע וטכניקות שתיקח אל החיים המיניים שלך בבית לתרגל עם עצמך לבד או עם בן/ת הזוג שלך!

100% תרגולים וטכניקות של הגבר המולטיאורגזמי – תרגול עצמי בלבוש!!

נעבוד המון עם הגוף – כל הטכניקות והתרגילים שאני מכיר והולך איתם שנים ארוכות. זה עובד! (לי ולאלפי גברים שעברו אצלי קורסים וסדנאות)

נלמד וניקח כלים הביתה לגבי המולטי – כיצד להחזיק שעות עם הפרטנר/ית שלנו ולא להסתפק באקט מצומצם בזמן. אני אלמד אותך כל מה שאני מכיר בתחום המרתק הזה! 

גברים שתרגלו איתי משתפים

למי זה מתאים?

איפה ומתי? כמה גברים משתתפים?

יום שישי 28.6 בשעות 10:30 - 16:30

(יש במקום קפה, תה, עוגיות. ממליץ להביא איתך ארוחה קלה)

״מקום של יוגה״ - קיבוץ עין שמר ליד פרדס חנה

סדנה יומית מרוכזת מוגבלת ל-30 גברים בלבד!!

מחיר הרשמה מוקדמת לעשרה הראשונים - 599 ₪

לשאלות השאר פרטים ואיתי יחזור אליך!

לא מכיר אותי עדיין?

כדאי שתכיר אותי קצת

איתי שבו, בן 45 + 4 ילדים מפרדס חנה – מתמחה בטנטרה ומיניות גברית ומטפל גוף נפש.

אתה מוזמן להתרשם מהתכנים שלי וממני בעמוד שלי בפייסבוק ולחפש אותי בגוגל וביוטיוב. אני רוצה שתבדוק אם אתה מתחבר אלי ואל רוח הדברים שאני מביא. זה חשוב! 

קצת על הדרך שלי – הגעתי לעסוק במיניות וטנטרה דרך תסכול עמוק סביב שפיכה מוקדמת שסחבתי מאז שאני זוכר את עצמי כנער ואף לתוך חיי הנישואים שלי. הנושא הזה תיסכל אותי קשות ואמרתי לעצמי שאין מצב שאני לא ׳מפצח׳ את הנושא הזה.

למזלי, גרתי בקופנגן תקופה ארוכה ושם נחשפתי לעולם הטנטרה והמיניות המקודשת ולמורים הטובים בעולם שעזרו לי להציל את עצמי ואת המיניות שלי. התחלתי לתרגל כל יום! בפעם הראשונה ש׳הצלחתי׳ להחזיק מעמד ולשלוט בשפיכה שלי אני זוכר את עצמי צורח בנסיעה על קטנוע, לא מאמין שזה קורה לי. כל מה שסיפרו לי באמת אפשרי!

החלטתי שזה מה שאני הולך לעשות בחיים, ללמד גברים ולהדריך אותם למיניות טובה, בריאה ומאוזנת. אני אלמד אותך את כל מה שאני יודע בתחום ואתה תבחר מה יעבוד בשבילך הכי טוב.

גברים מספרים

לאיזה סוגי גברים הריטריט מתאים?

לגברים נשואים

גברים שלא מוכנים לוותר על המיניות שלהם על אף השחיקה בחיי הנישואין, אני תמיד ממליץ על טיפול לזוגי אבל גם אם לא מתאים לך אתה מוזמן להתחיל להתחבר אל הגוף שלך ולהחזיר את השליטה על החיים המיניים שלך וללמוד גם איך לענג אותה/ו מתוך הרגעות ושליטה בשפיכה שלך.

להומואים /סטרייטים ושאר הגדרות מגדר

התכנית מתאימה לכל גבר באשר הוא (עם מערכת מינית זכרית)! העדפה המינית שלך לא רלוונטית, אתה קודם כל הולך ללמוד איך לעבוד עם האנרגיה שלך. עם המיניות שלך!

לרווקים/גרושים/לא נמצאים במיניות כרגע

אני התחלתי לתרגל עם עצמי לבד, המון! גם למדתי מזה שהמיניות שלי היא שלי ואני לא רוצה ולא צריך להשליך את העונג שלי על משהו או מישהו חיצוני (פורנו/בנות זוג וכו׳). לתרגל לבד זה מעולה וחשוב כדי להבין שהעונג שלנו והאורגזמות שלנו לא תלויות בשום גורם חיצוני. אז זה ממש לא משנה אם אין לך כרגע מיניות עם פרטנרים, להיפך! ככל שתתרגל עם עצמך יותר (זה יותר קל) יהיה לך יותר הגיוני לעלות שלב ולהכניס את התרגול למרחב משותף עם עוד יצור אנושי.

גברים עם חוסר בחשק ואנרגיה

התרגול מדהים עבורך! אתה אולי תלמד איפה האנרגיה שלך חסומה (ככל הנראה זה עניין רגשי ולא פיזי). אנחנו מזיזים אנרגיה אז זה בריא עבורך וילמד אותך המון על עצמך ועל הגוף שלך. אם אתה אחרי בדיקות ואין לך בעיה רפואית, אתה מוזמן לתרגל איתנו ולהתחיל להזרים אנרגיה בגוף. יכול מאוד להיות שזה יעלה לך את רמת האנרגיה בגוף.

מכורים לפורנו ולסקס

זה אולי המתנה הכי טובה עבורך! כשרוצים להוריד התמכרות צריך להכניס משהו אחר במקום..אחרת זה לא עובד. אז מה יותר מתאים מלהתחיל לתרגל עבודה עם הגוף ועם האנרגיה המינית שלך למקומות מופלאים ומצמיחים ולא מורידים ומתסכלים? כשתתחיל להזיז איתנו אנרגיה אתה תחוש פחות צורך לרוץ אל המחשב ולפרוק אנרגיה ולהרגיש מרוקן. משהו במערכת שלך יתחיל להרגע. זה תהליך מעולה בשבילך אח שלי.

דתיים

בתרגולים אני מעודד לא לשפוך ככה שאתה מסודר בנושא של ׳שפיכה לבטלה׳ (אני דתל״ש :)). מגע עצמי אוהב במקום אוננות זה ממש בסדר עם ההלכה. כל עוד לא שופכים לחינם.

לשאלות השאר פרטים ואיתי יחזור אליך