רוצה שיתארך הרגע

אנחנו יודעים שחיכיתים לזה, אז בדיוק בגלל זה פנינו לאיתי שבו, שמבין דבר או שניים בתחום, וחזרנו עם כל הטיפים הכי טובים להארכת האורגזמה הגברית. זה מתחיל במבטים, ממשיך בנשימות, ונגמר בשיעור הכי חשוב שתלמדו השנה

איתי שבו|mako| פורסם 20/11/2006:26

 

נתחיל בעובדה מסקרנת: לגבר מערבי ממוצע לוקח להגיע לפורקן מיני בין 2 ל-3 דקות מרגע החדירה, זה הכל. לאישה לעומת זאת לוקח כ-20-30 דקות בממוצע כדי להגיע לאורגזמה. אז איך עומדים בקצב שלה אתה שואלים? ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

הדבר ראשון והחשוב הוא שתפסיק לחשוב על האיבר שלך ועל הביצועים שלו (טיפ שלי: חלאס עם הפורנו הזה כבר). כל החשיבה הזאת רק מכניסה אותך לחרדת ביצוע ומקדמת את השפיכה הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב, ובמקום ליהנות מהרגע, אתה עסוק בסרטים שרצים לך בראש. אז מה אנחנו רוצים? ובכן, בעיקר לכבות את הרעשים הללו. אל תחשוב יותר מידי תפסיק לחשוב על סבתא שלך, במבה אדומה או על מלחמת העולם השנייה. זה אף פעם לא עוזר. כל הטכניקות המטופשות של לחשוב על משהו שיסיח את דעתך כל כך מפספסות את העניין, ומביאות בסוף לתוצאה ההפוכה. זה כמו שאגיד לך לא לחשוב על פילים לבנים. אז על מה תחשוב עכשיו? התשובה ברורה. הרעיון בתרגול הארכת מעשה האהבה הוא להיות כמה שיותר בחיבור לגוף והחוויה ופחות במחשבות ובשכל. תחשוב על זה כמו על מדיטציית מין. אז מה כן? תסתכל לה בעיניים, תראה לה שאתה נוכח ושאתה איתה. נסה "להיות ללא מחשבות" ולהביא את הנוכחות שלך מולה. הצלילה בעיניים שלה תעזור לך לא לחשוב על שום דבר אחר מלבד הרגע הזה. חפש תמיד את עיניה, ומלבד העובדה שזה ישאיר אותך בנוכחות – זה יפתח אצלה את הלב ואת איבר המין – היא רואה אותך והיא סומכת עליך עכשיו הרבה יותר מסיטואציה אחרת בה היא מסתכלת עליך ורואה שאתה שקוע במאמצים שחוקים בהם השכל מנהל מלחמה שתוצאותיה ידועות מראש.

תנשום אתה לא נושם. רובנו לא באמת נושמים. אם תשים לב לנשימה שלך תוך כדי מעשה אהבה אתה תבחין שמשהו אחר מתרחש בגוף; פתאום הכל נפתח, הכל מתרחב ותחושות חדשות עולות. לפתע האנרגיה מתפזרת בגוף ולא שמורה רק לאזור איבר המין. קח אוויר, תמלא את הבטן כמה שרק אפשר ואז את הריאות ואת הגרון. תשאף את החיים. נסה לשנות את הדרך בה אתה נושם, תמקסם את השאיפה, תמקסם את החוויה ואת החיים עצמם. הכל מתחיל ונגמר בנשימה. ברגע שכל כולך תהיה בנשימה ובנוכחות מולה – הצלחת – ולא תתעסק במחשבות שווא על ביצועים ועל כמה זמן עוד נשאר לך. מדובר בתרגול עמוק של הוויה ושל נוכחות. לעיתים זה דורש אימון, אבל בסוף יחכו לך המון הפתעות. אגב, זו גם הדרך הכי טובה לחוות אורגזמות בכל הגוף בהמשך – תוצר נלווה ומקסים של פיזור האנרגיה.

שליטה בשרירי האגן

כדאי שתתחיל להכיר קצת את מערכת השרירים שלך שם למטה. מכיר את שרירי הכיווץ של ההתאפקות לפיפי או קקי? ובכן, יש לשריר הזה תפקיד מרכזי גם בתהליך השפיכה. ברגע שתשלוט באזור הזה אתה תהיה הרבה יותר רגיש וקשוב לגוף, תוכל לכווץ את השריר כשצריך, ולשלוט בסיטואציה. השריר נמצא באזור החיץ שבין פי הטבעת לאשכים, שריר הפי.סי שמו, ולחלק מהגברים מדובר בשריר ממש קריטי בעצירת שפיכה והארכת הזמן ולחלק לא. תתחיל לתרגל כיווצים והרפיה ותגלה בעצמך איך זה עובד לך. בכל מקרה, תדע שזה בריא לשלוט בשרירי האגן, בטח בגילאים מתקדמים. בלי קשר לסקס.

 

תהיה כל כולך חלק מהחוויה בהמשך לתרגול הנשימה והמבט בעיניים – תוסיף את כל הגוף לחוויה. תזוז ותוציא קול, כן, גם לנו מותר לגנוח! מתברר שהוצאת קול ממש מזיזה אנרגיה בגוף – וזה מה שאנחנו רוצים לעשות כאן. אנחנו מפזרים אנרגיה מלמטה למעלה, ובכך מרחיבים את החוויה ומרחיבים את גבולות הזמן. תנועת הגוף בהחלט מזיזה את האנרגיה ומפזרת אותה בכלה גוף – אבל גם הוצאת קול. תוציא קול, תצעק אפילו, מה יש?? זה מרגיש נהדר ומשחרר המון תחושות וחסימות. גם כאן, בלי כל קשר למיניות.

 

קח את הזמן תטעין את עצמך לאט לאט..אתה רוצה להיות בקצב שלה, זוכר? אם הטעינה והפריקה המינית שלנו הגברים מרגישה כמו גפרור שנדלק מהר ונכבה מהר עוד יותר, ואילו אצל הנשים זה יותר כמו מים ברתיחה שלוקח להם זמן להגיע לטמפרטורה גבוהה אך ברגע שהם הגיעו לרתיחה הם יכולים להישאר חמים הרבה זמן – אז מה אתה רוצה להיות – הגפרור או המים? תתחיל לאט, קח את הזמן, כנס לקצב שלה ותשחק כמה שיותר מסביב – אין כאן מטרה! ברגע שתשחרר את נושא החדירה, הכיבוש והמטרה – אתה תהיה יותר בחוויה, אתה תתחבר לאנרגיה הנקבית שבך, זאת שתביא אותך לאיכויות מין ואורגזמה בדיוק כמו אצלה. אז אז תוכל לרקוד את הריקוד הזה יחד איתה כמה זמן שרק תרצה, בנוכחות הזכרית שלך, במבט העוצמתי, בנשימה, בקול ובתנועה.