זה הכל בשבילך – המדריך לעינוג האישה

יחסי מין ואורגזמות הם דבר מופלא, אבל הדרך אליהם מופלאה עוד יותר. טל רומן ואיתי שבו, שמבינים דבר או שניים בנושא, הכינו לכם את המדריך הכי נכון ומפורט איך לענג את האישה שלכם בצורה מכילה, אוהבת ושלמה. כך תעשו זאת נכון

טל רומן ואיתי שבו|mako| פורסם 11/09/20 06:26

 

כדי באמת להבין איך לענג אישה, חשוב להבין קודם כל שהנושא הזה הרבה יותר רחב ומורכב אצל הנשים עצמן –  ולא מסתכם רק ביחסי המין ובמגע באיבר מין שלהן. אם תדע איך לעורר עונג אצל האישה שלך בכל מיני צורות ודרכים שלאו דווקא קשורות ליחסי מין – הדרך לעינוג המיני המלא שלה תהיה הרבה יותר קלה, ושניכם יחד תגיעו לשיאים חדשים.

 

אז איך עושים זאת נכון? אם תשאל אישה מה היא צריכה באמת, התשובות שתקבלו הן ביטחון, נוכחות אוהבת, הקשבה, רצון הדדי לעונג ורצון להתמסרות. במילים אחרות: התנאי ההכרחי בשביל אישה להיות בעונג זה להרגיש במרחב בטוח וקשוב, לתת לה את התחושה שרואים אותה, שיש ביניכם אמון ולאו דווקא ידע טכני איפה ואיך לגעת.

 

אז מה השלבים הנכונים לפני שמגיעים בכלל לאזור איבר המין שלה? בבקשה: 

1. תסתכלו לה בעיניים על מנת לייצר אינטימיות, קירבה וביטחון. אפשר גם במקביל לקחת כמה נשימות משותפות ולהחזיק ידיים תוך כדי.

2. תנו לה להבין שממש לא צריכים להגיע עם מטרה וציפיות של אורגזמה וחדירה – אלא אפשר גם ליהנות מהדרך לשם. אישה שמרגישה את זה יכולה להיפתח הרבה יותר בקלות.

3. כשאתם נוגעים לה בגוף, עשו זאת לאט ובעדינות. כן, כמה שיותר לאט. למה? מגע איטי מאפשר לה להירגע ולהרגיש יותר את המגע שלכם, ולרוב הקצב הטבעי של כל אישה הוא איטי יותר. לאחר זמן קצר אפשר גם לנסות סוגי מגע שונים ולבדוק מה יותר נעים לה ולשלב את זה עם עיסוי בכל הגוף – דבר שמאוד עוזר לפתוח את העונג הנשי.

 

מבינים דבר או שניים. טל רומן ואיתי שבו | צילום: דניאל פישלר

 

אז איפה לגעת ומתי? מומלץ להתחיל לגעת בחלקים שנחשבים פחות מיניים (פנים, צוואר, אוזניים וירכיים), ולאט לאט להגיע לחלקים שנחשבים יותר מיניים (אזור השדיים, הירכיים פנימיות, הישבן, ורק בסוף לאיבר המין). למה? בעיקר כי המיניות הנשית עובדת לרוב מהחוץ לפנים – אם אנחנו מתחילים ישירות במגע באיבר המין עוד לפני ששאר הגוף נפתח וקיבל מגע – היא תיהנה הרבה פחות.

 

עוד נקודה חשבוה היא תקשורת. אם זה שאלות כמו "נעים לך?"; "יותר?"; "פחות?" או על ידי סימנים שסוכמו מראש. גם שיחה מקדימה בה הבהרתם מה הרצונות והצרכים שלנו יכולה להקל על כל המפגש. גם לצד המעניק – שלא יצטרך לחשוש שהוא עושה משהו לא בסדר, וגם לצד המקבל – שלא צריך לחשוש ש"יעברו לו את הגבול".

ועכשיו? עכשיו הגענו לתכלס, לטכניקות המגע באיבר המין והאורגזמות: לפני הכל, חשוב לזכור שכל אישה היא שונה, וחשוב שכל מה שתנסו, תבדקו לפני כן האם האישה שאיתכם בכלל בעניין.

כשאתם מתחילים במגע באיבר המין מומלץ לא לחדור מיד עם האצבע או איבר המין שלכם – אלא "לטייל" מסביב בעזרת מגע נעים גם באזור השפתיים, מסביב לדגדגן ואז בדגדגן עצמו. להתנסות בעדינות תוך הקשבה מלאה לפרטנרית שלכם ולצרכים שלה; יש נשים שאוהבות משיכות עדינות בשיער הערווה (למי שיש); אפשר לעסות את אזור איבר המין שלה עם שמן שקדים או קוקוס; והרבה נשים אוהבות מגע בדגדגן תוך שאצבע או שתיים משחקות בפתח הנרתיק או בצורת וי מעל הדגדגן.

 

תוך כדי נגיעה באיבר המין אפשר גם לתת מגע מלטף ומגרה בעוד חלקים בגוף, ומדי פעם מומלץ לתת נשיקה ולהסתכל לה עמוק בתוך העיניים במבט רך ומכיל. עכשיו, מכיוון שהשפתיים העליונות והשפתיים של הפות קשורות – כדאי להתנשק ולשחק עם חלל הפה בזמן העינוג. האישה שלכם עוד תודה לכם על זה.

 

חשוב גם להגיד לאישה כמה היא יפה; כמה איבר המין שלה יפה; וכמה היא נעימה (בלי לשקר כמובן). למה? מתברר שלא מעט נשים חוששות שאיבר המין שלהן מגעיל אתכם ושהן מריחות רע, ולא ירגישו בנוח להתמסר כשאתם מגיעים לאזור – במיוחד במין אוראלי. ברגע שאתם משקפים להם שאתם נהנים הן יכולות להירגע ולהתמסר.

 

מבחינת מגע בדגדגן, יש נשים שאוהבות מגע עדין ומלטף, ויש כאלו שאוהבות יותר לחיצות. תבדקו מה כל אחת אוהבת. מין אוראלי הוא לרוב מאוד נעים לאישה ומגרה אותה במיוחד. כשהגעתם לשלב החדירה – אל תשכחו לבקש אישור. זה מראה על כבוד וביטחון ושאתם לא לוקחים את הסקס כמובן מאליו.

 

עכשיו אתם בטח שואלים מתי הזמן הנכון לחדירה? ובכן, נשים רבות מזרזות את עצמן לשלב החדירה ולא מחכות לשלב הפתיחה המלאה של הפות; מה שעלול לגרום לפטריות, דלקות, כאבים בזמן חדירה ועוד. לכן, רוב הגברים חודרים בשלב מוקדם מדי עוד לפני שהאירוטיקה שלהם נפתחת במלואה.

כאשר אישה מחכה לפתיחה המלאה שלה והאירוטיקה של הגבר שלה מבשילה, היא מרגישה דחף לחדירה מתוך הפות שלה – ממש כמו יניקה. לצערנו, כאן אין לכם דרך לדעת זאת במקומה – אבל כן תרגישו בכניסה סוג של תחושת יניקה ושאיבה פנימה.

 

גם בזמן החדירה (עם האצבעות או עם איבר המין) חשוב לשמור על קצב אחיד. במיוחד כשהיא קרובה לאורגזמה או שיש רגע שהיא מתחילה להגיע לשיא, ושם בדרך כלל כדאי להישאר באותו קצב – שינוי קצב, תתפלאו לשמוע, יכול לעכב את האורגזמה ולהרוס לכם רגע גדול.